Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24340
Hofman Karel Konec hodů
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dílo od malíře zaměřujícího se na krajinomalbu a valašské tradice- Karla Hofmana. Autor ve svém typickém stylu zachycuje zasněžnou scenerii s muzikanty v teplém tradičním oděvu a další osoby na náměstí. Jedná se o kopii- starý tisk na papíře, originál je litografie na papíře. Zarámováno do původního rámu. Rozměry díla jsou 62 x 65 cm. Rozměry s rámem jsou 76 x 78 cm. Nesignováno.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30