Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24340

Hofman Karel Konec hodů

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Dílo od malíře zaměřujícího se na krajinomalbu a valašské tradice- Karla Hofmana. Autor ve svém typickém stylu zachycuje zasněžnou scenerii s muzikanty v teplém tradičním oděvu a další osoby na náměstí. Jedná se o kopii- starý tisk na papíře, originál je litografie na papíře. Zarámováno do původního rámu. Rozměry díla jsou 62 x 65 cm. Rozměry s rámem jsou 76 x 78 cm. Nesignováno.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio