Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24387

Heine Adalbert Myslivec s fajfkou

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Pěkný obraz s námětem muže s dýmkou. Muž je oděný v kabátu a na hlavě má klobouk s peřím, kolem krku má červený šátek. Detail jelena na dýmce naznačuje, že je to myslivec. Malba je realisticky zpracovaná, hlavním cílem je věrně zachytit portrétovaného. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 54 x 43 cm, rozměry díla 39 x 28 cm. Signováno vpravo dole "A. Heine".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio