Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24387
Heine Adalbert Myslivec s fajfkou
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Pěkný obraz s námětem muže s dýmkou. Muž je oděný v kabátu a na hlavě má klobouk s peřím, kolem krku má červený šátek. Detail jelena na dýmce naznačuje, že je to myslivec. Malba je realisticky zpracovaná, hlavním cílem je věrně zachytit portrétovaného. Olej na desce, rámováno, rozměry s rámem 54 x 43 cm, rozměry díla 39 x 28 cm. Signováno vpravo dole "A. Heine".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30