Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24384

Červená záře

Vyvolávací cena 800 Kč

Zajímavé abstraktní dílo plné reliéfních struktur a příjemných barevných přechodů. Autor vytváří explozi barev, nejvýrazněji používá rudý odstín, který v kombinaci s černými okraji působí, jako by z díla zářil. Při bližsím pohledu se můžeme nořit do vzniklých struktur a reliéfů, které autor vytvořil. Kombinovaná technika na sololitu, rámováno, rozměry s rámem 43 x 32 cm, rozměry díla 42 x 31 cm. Signováno vpravo dle "A.".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio