Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24350

Bubeníček Václav Strečno

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Skvělá malba od Václava Bubeníčka s pohledem na obec Střečno, která se nachází na Slovensku. Dominantou obrazu se stává skála, na které se nachází hrad. Umělec vytváří reliéfní malbu prostřednictvím silných nánosů především v místech skály, dokáže skvěle vystihnout hmotu kamene se všemi jeho lomy a odstíny. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 60 x 40 cm. Signováno vzadu "V. Bubeníček 15./VIII. 1950, vzpomínka na Slovensko Strečno".

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio