Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24350
Bubeníček Václav Strečno
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Skvělá malba od Václava Bubeníčka s pohledem na obec Střečno, která se nachází na Slovensku. Dominantou obrazu se stává skála, na které se nachází hrad. Umělec vytváří reliéfní malbu prostřednictvím silných nánosů především v místech skály, dokáže skvěle vystihnout hmotu kamene se všemi jeho lomy a odstíny. Olej na plátně, nerámováno, rozměry 60 x 40 cm. Signováno vzadu "V. Bubeníček 15./VIII. 1950, vzpomínka na Slovensko Strečno".
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30