Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24344
Břízy ve vřesovišti
Vyvolávací cena 15 000 Kč
Krajinná malba od holandského malíře jménem Jan de Goetheren. Autor vyobrazuje pohled na březový remízek obklopený krásně zbarveným vřesovištěm a úzkou pěšinu, která vede od popředí obrazu až za horizont. Olej na plátně. Zarámováno do masivního zdobného rámu se zlatou patinou. Signatura se nachází na pravé straně dole: J. de Goederen. Rám má na pár místech drobné oťuky a praskliny ve štuku.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30