Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24344

Břízy ve vřesovišti

Vyvolávací cena 15 000 Kč

Krajinná malba od holandského malíře jménem Jan de Goetheren. Autor vyobrazuje pohled na březový remízek obklopený krásně zbarveným vřesovištěm a úzkou pěšinu, která vede od popředí obrazu až za horizont. Olej na plátně. Zarámováno do masivního zdobného rámu se zlatou patinou. Signatura se nachází na pravé straně dole: J. de Goederen. Rám má na pár místech drobné oťuky a praskliny ve štuku.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio