Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24341
Břízky u bystřiny
Vyvolávací cena 3 000 Kč
Příjemná, detailní malba projasněné krajiny s pohledem na břízky, rostoucí podél bystřiny, u níž se pase pár vysoké zvěře. Olej na kartonu. Zarámováno do masivního dřevěného rámu se zlatou patinou. Rozměry malby jsou 77 x 40 cm, rozměry s rámem jsou 93 x 55 cm. Karton je na pravé straně nahoře v rohu mírně poškozen. Signováno na levé straně dole M. Höber.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30