Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
24347

Baumgartner M. Einlasstor Memmingen

Vyvolávací cena 3 500 Kč

Úžasná drobná malba s námětem brány v německém městě Memmingen. Umělec díky zvolenému formátu vytváří velmi drobnou malbu, sahá po nejtenčích štětcích, prostředníctvím kterých vytváří detailní malbu. Dílko působí velmi poeticky a má skvělou atmosféru. Obraz je zasazený do krásného masivního rámu. Olej na dřevěné desce, rozměry s rámem 36 x 29 cm, rozměry díla 24 x 15 mm. Signováno v levém dolním rohu "M. Baumgartner". Vzadu štítek s názvem obrazu. Rám lokálně poškozen.

dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Brno
GRACiANO - Brno Veselá 39, Brno, 602 00.
+420 725 336 540
dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30
GRACiANO - Praha
GRACiANO - Praha Opletalova 1013/59, Praha, 110 00
+420 725 142 519
Kudyznudy.cz – tipy na výlet
© graciano.cz. Designed by designpark & Developed by sabemio