Aukce - antik u papouška - obrazy - leden 2026
21421
Niederhofer Joseph Ladislav odměňuje udatného Jiskru
Vyvolávací cena 1 700 Kč
Jedna z litografií patřících k cyklu: Dějiny české v obrazích od autora Antonína Machka. Dějiny se začaly vydávat roku 1820 v součinnosti autorů - Antonín Machek, Josef Führich, Václav Mánes, Václav Markovský, Antonín Gareis, Leopold Friese. Litografie je na papíře, dílo je paspartováno v tmavě červené barvě, zarámováno do zlatě zbarveného dřevěného rámu, pod sklem. Rozměry grafického listu jsou 40 x 30 cm. Celkové rozměry jsou 56 x 47 cm. Na levé straně dole nápis- Jos. Niederhofer lit. Na pravé straně dole Litographie des Anton Machek, viz foto. Papír je mírně zvlněný.
dnes otevřeno 10:00 - 12:00, 13:00 – 18:30

dnes otevřeno 9:30 - 12:00, 13:00 – 18:30