Aukce šperků

Máte doma uložené starožitné šperky, pro které už nemáte využití? Pokud přemýšlíte, že byste cennosti rádi vyměnili za odpovídající finanční částku, využijte výhody, které nabízí aukce šperků.

Specializujeme se na oceňování i výkup šperků. Pomůžeme vám výhodně zpeněžit náušnice, řetízky, náramky, koliery, brože nebo čelenky a jiné druhy žádaných klenotů. Zprostředkujeme prodej bílých, zlatých i růžových zlatých šperků. Naše aukční síň je vždy otevřené: šperky přijímáme do aukcí v průběhu celého roku.

Proč právě aukční prodej šperků?

Aukce jsou spolehlivým a léty prověřeným způsobem, jak prodat starožitnosti výhodně a bez zbytečného rizika. Stačí si vybrat ověřený aukční dům. Z aukce potom budete odcházet s uspokojivým pocitem že jste své předměty odprodali za nejvyšší možnou částku.

Jak vydražit šperky v aukci?

  • Vybrat vhodnou aukci, ve které navíc vydražíte šperky za odpovídající částku, není jen tak. Chcete-li mít jistotu, že vše proběhne hladce, vyřídíme za vás všechny nezbytné záležitosti. Zboží ve vaší přítomnosti naceníme, abyste měli od samého začátku jasnou představu o jeho skutečné tržní ceně.
  • Následně se vaše zboží pokusíme vydražit v aukci šperků. Díky dlouholetému působení v oboru spolupracujeme se zkušenými aukčními specialisty a našich aukcí se pravidelně zúčastňují vážení sběratelé, kteří za hodnotné starožitné šperky neváhají zaplatit nejvyšší sumu. Jestliže projeví o vaše cennosti zájem, peníze obdržíte ihned po ukončení aukce.

Prodejte své starožitné šperky výhodně

Pokud byste rádi přihlásili své cennosti do nadcházející aukce, nebo zkrátka hledáte solventního kupce, který dokáže ocenit kvalitu, ozvěte se nám.

Ať už si zvolíte jakoukoli formu prodeje, seznámíme vás s veškerými dalšími kroky, abyste předem věděli, jak bude celý prodejní proces probíhat.

Podaří-li se vaše šperky vydražit, budete opouštět aukční síň s uspokojením, že vaše šperky skončily rukou zodpovědného kupce, a navíc si odnášíte vytouženou finanční částku.

A navíc vám nabídneme skvělý způsob, jak prodat své cennosti za ještě výhodnější cenu. Jak na to? Využijte možnost předaukčního prodeje, kterou vám nikde jinde nenabídnou. Podívejte se, jaké předaukční prodej probíhá a jaké jsou jeho největší výhody.

Zjistěte, co je to předaukční prodej a jak funguje zde

Chcete nám nabídnout vaše starožitné šperky do aukce nebo je zkusit zpeněžit v předaukčním prodeji? Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Brzy se s vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu, abyste byli s prodejem šperků maximálně spokojeni.

Aktuálně přijímáme starožitné šperky do blížící se aukce.

Kontaktujte nás a vaše díla v aukci prodáme za nejvyšší možné ceny.

Spolupracujeme s předními Vídeňskými a Pražskými aukčními domy.

Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Připojit soubor
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme