Graciano

Aktuální nabídka starožitných šperků

Propadli jste kráse starožitných šperků? Sháníte unikátní starožitný prsten s puncem kvality? Nebo hledáte starožitné náušnice z konkrétního historického období? Prohlédněte si nabídku síně GRACIANO. U našeho online zboží si můžete v klidu prostudovat všechny výhody i vlastnosti. Na rozdíl od aukce cenu víte vždy předem. Stačí si vybrat.

Aktuální nabídka

9 důvodů ke koupi starožitných šperků

 1. Punc jedinečnosti. Starožitné šperky jsou tou pravou volbou pro zákazníky, kteří se nespokojí s tuctovým zbožím. Každý kus je jedinečný.
 2. Nadčasová krása. Nemusíte se bát, že vyjdou z módy. Starožitné cennosti nepodléhají módním trendům a za dvacet let budou stejně šik jako dnes.
 3. Výborná investice. Starožitné zlaté náušnice a náhrdelník v budoucnu neztratí na hodnotě, naopak. Starožitné šperky představují zajímavý způsob uložení peněz.
 4. Nevšední zásnubní prsteny. Každý zásnubní prsten by měl mít silný příběh a také na první pohled oslňovat. Třeba takový starožitný prsten s rubínem tyto podmínky s přehledem splňuje.
 5. Dnes už neopakovatelné umění. Starožitné šperky vytvářeli mistři šperkaři a zlatníci, jaké už dnes nenajdete. Získejte pro sebe poklady z dílen nevšedních rukodělných umělců.
 6. Historická hodnota. Brilantové starožitné náušnice z 19. století, starožitné náhrdelníky a prsteny z různých starých období neseženete jinde než právě u nás. Tyto šperky, často předávané z generace na generaci, mají jedinečnou historickou hodnotu. Můžete je předat zase svým potomkům.
 7. Sběratelské unikáty. Všechny šperky z naší kolekce prošly rukama zkušených specialistů, kteří pro vás vybírají ty nejzajímavější a kousky. Mohou se stát chloubou vaší příští kolekce.
 8. Zaručená kvalita. Nákupem cenností nic neriskujete. Působíme v oboru mnoho let a spolehlivě poznáme kvalitu. Prodáváme jen ty nejlepší starožitné šperky na trhu.
 9. Spojení s minulostí, místem a kulturou. Ze starožitných šperků dýchá duše doby a místa, kde vznikly. Nekupujete jen starožitný zlatý prsten nebo stříbrné náušnice. Kupujete také unikátní příběh.
 10. Aktuální nabídka
starozitne sperky
aukce

Proč starožitné šperky koupit právě u nás?

 • Protože milujeme to, co děláme.
 • Naší lásce ke starožitnostem se věnujme přes 30 let.
 • Díky bohatým zkušenostem víme, jak konkrétní věc ocenit s důrazem na její historickou a uměleckou hodnotu.
 • Pro prodávající v aukci se snažíme získat tu nejvyšší cenu, pro kupující pak výhodnou a unikátní investici. Win-win řešení pro obě strany.
 • Máme kamenné pobočky v Brně a v Praze. Přijďte se podívat osobně. Rádi vám poradíme. Vaše investice může být moudrá a hodnotná.
Aktuální nabídka

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved