Graciano

Aktuální nabídka smaragdových šperků

Chcete obdarovat svou milou kouzelnými smaragdovými náušnicemi? Požádat o ruku se smaragdovým zásnubním prstenem? Nebo přemýšlíte, kde sehnat dokonalý smaragdový náhrdelník k plesovým šatům? Vyzkoušejte internetový prodej GRACIANO. Připravili jsme pro vás ty nejkvalitnější šperky za nejlepší ceny. Prostudujte si v klidu nabídku.

Aktuální nabídka

9 důvodů ke koupi smaragdových šperků

 1. Příslib luxusu. Smaragdy jsou odvěkým symbolem bohatství. Decentně dávají najevo, že si jejich nositel může dovolit to nejlepší.
 2. Dechberoucí zelená. Zářivě zelená barva smaragdu je zkrátka nezaměnitelná. Smaragdové šperky díky ní nejde přehlédnout. Jejich majiteli bude závidět celá místnost.
 3. Dlouhodobá investice. Hodnota akcií stoupá a klesá, ale kvalitní šperky si svou cenu drží dlouhodobě. Smaragdové přívěsky, náramky i další cennosti můžete jednou s čistým svědomím předat i svým dětem.
 4. Oslňují kdekoli. Smaragdové šperky vypadají skvěle za všech okolností. Je jedno, zda jsou zasazené do bílého zlata nebo do červeného zlata. Smaragdové náušnice vyniknou k večerní róbě, ale i ke kancelářským šatům.
 5. Punc kvality. U nás si vybíráte výhradně ze smaragdových šperků špičkové jakosti, které pro vás našli zkušení specialisté.
 6. Ozdoba králů a hodnostářů. Smaragdové prsteny a šperky nosili odnepaměti ti nejdůstojnější členové společnosti. Nákupem se mezi ně zařadíte.
 7. Diverzifikace portfolia. Investice do cenností se řadí mezi prověřené a důvěryhodné typy investic. Uložte část prostředků do smaragdových náhrdelníků, prstenů a dalších šperků, ať máte jistotu, že netratíte.
 8. Vysoká hodnota. Smaragdy jsou jedny z nejcennějších drahokamů na trhu. Zapracováním a zasazením do lůžka z drahého kovu jejich hodnota jen stoupá.
 9. Skvělý zásnubní prsten. Zásnubní prsten symbolizuje jeden z nejvzácnějších darů, které žena v životě dostane. Smaragdovým zásnubním prstenem náležitě oslníte. Vyjádří sílu vašeho citu jako máloco jiného.
 10. Aktuální nabídka
starozitne sperky
aukce

Proč smaragdové šperky koupit právě u nás?

 • Protože milujeme to, co děláme.
 • Naší lásce k šperkům se věnujme přes 30 let.
 • Díky bohatým zkušenostem víme, jak konkrétní věc ocenit s důrazem na její historickou a uměleckou hodnotu.
 • Pro prodávající v aukci se snažíme získat tu nejvyšší cenu, pro kupující pak výhodnou a unikátní investici. Win-win řešení pro obě strany.
 • Máme kamenné pobočky v Brně a v Praze. Přijďte se podívat osobně. Rádi vám poradíme. Vaše investice může být moudrá a hodnotná.
Aktuální nabídka

Kontaktní údaje

Můžete navštívit naše prodejny v Brně a Praze nebo nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Moc rádi vám s čímkoli pomůžeme.

Brno

Praha

ikona poloha

Veselá 39 (roh s ulicí Českou naproti hotelu Avion), Brno 602 00.

ikona čas
 • Pondělí – Čtvrtek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 18:30
 • Pátek: 10:00 - 12:00 – 13:00 – 17:00 (dle domluvy i déle)
 • Sobota – Neděle: Zavřeno

Reference


Graciano

Stáhněte si náš ebook, který vám prozradí, jak na aukce

CookiesGDPR

Copyright 2023

All Rights Reserved