Předaukční prodej

Prodejte své cennosti ještě před aukcí a stejně výhodně.

Co je to předaukční prodej? A proč je tak výhodný?

Jakmile vaše předměty naceníme a domluvíme se na spolupráci, oslovíme naše nejváženější klienty, kteří jsou připraveni okamžitě nakoupit nejlepší zboží.

O předaukční prodej je mezi solventními kupci nemalý zájem: o prvotřídním zboží se mohou dozvědět ještě před uspořádáním aukce a za tyto služby neváhají zaplatit odpovídající částku. Pokud budou mít o vaše předměty zájem, získáte peníze mnohem dříve, než kdybyste se pokoušeli věci vydražit v aukci.

Předaukční prodej je mezi zkušenými znalci umění hojně využívaná forma obchodu, ale v širší společnosti se stále jedná spíše o novinku. Pokud se rozhodnete pro předaukční prodej, získáte celou řadu výhod:

  •  cennosti můžete zpeněžit za vyšší částky než při dražbách v aukční síni,
  •  můžete si být jistí, že se o kvalitním zboží dozví pouze důvěryhodní a prověření zájemci,
  •  pokud nebudete s nabízenou odměnou souhlasit, vložíme následně vaše předměty do aukce.

Ať už si vyberete kteroukoli formu obchodu, všechny kroky společně probereme, abyste měli přehled o tom, jakým způsobem vaše drahocennosti nabídneme k prodeji. Vzácné předměty tak budete mít pod kontrolou do doby, než se je rozhodnete odprodat za navrhovanou sumu.

Chcete se dozvědět více, nebo nabídnout své věci k prodeji? Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Co nejdříve se spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Organizace a příprava kvalitní aukce si leckdy vyžaduje měsíce příprav. S námi ale čekat nemusíte, můžete je nabídnout k prodeji okamžitě za vysoké částky.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů