Kdo jsme?

Největší galerie šperků, starožitností, uměleckých předmětů, současného umění a obrazů v centru Brna. Organizujeme online aukce, pomáháme prodat za nejvyšší ceny.

Jak se zrodilo GRACIANO?

Kdysi dávno mi dědeček vyprávěl příběh o vojácích, kteří přišli na Moravu za napoleonských válek. Jeden z nich byl francouzským generálem. Jmenoval se Graciano.

Ve zbrani procestoval velký kus světa, ale na Moravě už zůstal: zamiloval se do mé praprababičky a žili spolu šťastně až do svých posledních dnů. Postupným komolením jsem z Graciana vznikl já – Michal Gratcl.

Na rozdíl od mého prapředka jsem život zasvětil umění. Pokud si chcete vybrat obraz, který vám budou ostatní tiše závidět, nebo naopak chcete svá starožitná díla zpeněžit rychle, výhodně a bez rizika – jsme tady pro vás.

Skvostné šperky, dávné i současné umění nebo vzácné starožitnosti najdete v naší nové galerii Graciano.

Proč budete spokojeni právě s námi?

Přes 30 let se pohybuji mezi uznávanými umělci a starožitníky z celé Evropy. Nemusíte se proto obávat, že byste své starožitnosti prodávali pod cenou. Pro vaše zboží nalezneme solventní kupce, kteří jsou připraveni za žhavé zboží okamžitě zaplatit potřebný obnos.

Ještě předtím vaše zboží nezávazně naceníme. Pokud se dohodneme na spolupráci, sepíšeme prodejní smlouvu a navrhneme nejlepší variantu prodeje. Budete mít jasnou představu o tom, jak přesně prodej probíhá.

Michal Gratcl

Majitel

Chcete prodat nebo nakoupit v aukci starožitností?

Od roku 2020 spolupracujeme s nejzkušenějšími aukčními specialisty. Společně pro vás připravujeme aukce starožitností, pro které zajišťujeme nejširší klientelu z ČR a sousedních zemí. Vzácné předměty tak můžete během krátké doby vydražit za maximální částku.

Možná si ale chcete domů odnést vlastní výtvarné dílo, které zdůrazní váš vytříbený vkus. Rádi vám pomůžeme s výběrem díla, s nímž se můžete blýsknout před svými příbuzným nebo přáteli.

Napsali o nás

thumb_01_60_60Martin Grus

@google.com

„Nádherné místo plné krásných věcí. Ochotný majitel i personál.“

4_5_stars
thumb_03_60_60Lucia Sourkova

@google.com

„Férový přístup k zákazníkům a jednání na rovinu. V minulosti jsem vkládala své starožitnosti a obrazy do různých aukčních domů v Brně a Praze, ale Galerie Graciano mi přijde nejprofesionálnější. „
4_5_stars
thumb_02_60_60Deborah Hájková

@google.com

„Krásná galerie na Veselé ul. v Brně! Velký výběr obrazů a dalších uměleckých předmětů. Velmi dobrá komunikace ze strany pana majitele.“
4_5_stars
thumb_02_60_60Michael Donvell

@google.com

„TOP volba pro pořádání aukce. Profesionalita s jinými aukčními domy v ČR, které jsem zkusil se nedá porovnat.“
4_5_stars

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči

V našich sbírkách najdete umělecká díla minulých i současných umělců. Kromě prohlídky vzácných výtvarných děl si navíc užijete neopakovatelný zážitek.