Komisní prodej

Léty prověřený způsob, jak prodat výtvarné díla za skvělé ceny.

Vlastníte hodnotná umělecká díla a přemýšlíte, že byste rádi odprodali za co nejlepší cenu?

Komisní prodej představuje oblíbenou formu výkupu zboží, která má pro majitele vzácných obrazů celou řadu výhody. Nabídněte obrazy v komisi a využijte všechny přednosti, které tento způsob obchodu nabízí.

Proč odprodat obrazy v komisním prodeji?

Veškeré náležitosti vyřídíme za vás

Chtěli byste své dílo prodat za odpovídající cenu, ale nevíte, jakou má vlastně hodnotu? Nebo tápete, koho s nabídkou oslovit, abyste obrazy neprodali pod cenou?

Vaše zboží odborně zhodnotíme a oslovíme vybrané klienty, kteří jsou za kvalitní výtvarná díla připraveni zaplatit nejvyšší částky.

Nemusíte dlouhé roky sbírat zkušenosti v oboru. Svěřte se do našich rukou a všechny potřebné kroky vyřídíme za vás, abyste byli s nabízenou částkou maximálně spokojeni.

Peníze obdržíte hotově a okamžitě

Jestliže nakupující projeví o vaše předměty zájem, zprostředkujeme prodej vašeho díla. Finance poté získáte ihned a v hotovosti, abyste je mohli co nejdříve využít podle vlastních představ.

Cenu za nabízené předměty máte ve svých rukou

Umělecká díla pod vaším dohledem naceníme a navrhneme odpovídající částku, za kterou se pokusíme zboží prodat solventním zákazníkům.

Pokud ovšem nebudete souhlasit, nabídneme zboží k prodeji za cenu, kterou si určítě vy. Předtím, než se cennosti rozhodnete odprodat, zůstávají navíc zcela ve vašich rukou. V žádném případě se proto nemusíte obávat, že byste nad prodejem ztratili kontrolu.

A pokud se zboží v komisním prodeji zpeněžit nepodaří?

Jestliže se vaše obrazy nepodaří prodat za navrhovanou sumu, navrhneme vám alternativu.

Výtvarná díla můžete nabídnout také v předaukčním prodeji nebo vydražit v aukční síni, kde také můžete obrazy velice výhodně zpeněžit.

Rádi byste nabídli své zboží k prodeji? Vyplňte níže uvedený formulář nebo nás kontaktujte na tel. čísle nebo e-mailu. Co nejdříve se s vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Připojit soubor
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme