Aukční řád

Jak koupit v aukci?

Dokážete ocenit hodnotné umělecké dílo a rádi byste rozšířili svou kolekci o další výtvarné skvosty, které vám budou ostatní sběratelé umění tiše závidět?

Využijte moderních technologií a využíjte online aukci. Stačí navštívit virtuální aukční síň – a během chvíle můžete získat jedinečný přírůstek do vaší umělecké sbírky.

Zajímá vás, jak můžete i proniknout do obchodování s uměním z pohodlí domova? Přečtěte si, jak nakupovat (nejen) výtvarná díla online krok za krokem.

1. Vytvořte si účet na Livebid.cz

Nejdříve si musíte vytvořit účet, pod kterým se budete do aukcí přihlašovat. Registrace je rychlá a snadná. Stačí vyplnit požadované kolonky (jméno, příjmení, adresu a kontaktní údaje pro ověření totožnosti).

Následně ještě zaškrtněte oblasti, které vás zajímají. Na výběr máte z několika možností – od numismatiky, přes výtvarné umění až po starožitnosti. 

Nakonec už jen potvrdíte zadané údaje. Potom se můžete přihlásit a okamžitě si prohlížet všechny vystavené cennosti.

**Registrujte se na Livebid a začněte nakupovat nebo prodávat ještě dnes

*** REGISTROVAT SE NA LIVEBID (Registrovat se na Livebid)

2. Vyberte si zboží, o které máte zájem

Padl vám do oka obraz známého umělce nebo vzácný starožitný šperk, který by se úžasně vyjímal ve vašich sbírkách?  Potom můžete postupovat dvojím způsobem:

  • koupíte cennosti okamžitě za uvedenou částku,
  • počkáte si na dražbu předmětů v aukční síni.

Jestliže zvolíte první možnost (kterou v ČR nabízíme jako jediní, jedná se o takzv. “předaukční prodej”), budete mít jistotu, že výtvarné dílo nebo hodnotnou starožitnost neskončí v rukou jiného sběratele nebo konkurenčního obchodníka.

Pokud naopak zvolíte vyčkávací taktiku, můžete nabízené zboží vydražit v aukci za výhodnější cenu. Datum a čas konání aukce vidíte vždy u vybraného předmětu. Jaký přístup v dané chvíli zvolíte, je jen na vás.

TIP:

Pokud nechcete, aby vám unikly nově přidané předměty, můžete se přihlásit k odběru newsletteru, díky kterému získáte přehled o cennostech, které se v aukci objeví.

Chcete se zatím nezávazně porozhlédnout, nebo byste rádi ? Navštivte jednu z našich aukcí a vyberte si z desítek hodnotných uměleckých předmětů.

3 důvody, proč navštívit aukce Graciano?

Nejstarší starožitnictví v Brně – přes 30 let provozujeme kamennou prodejnu s vzácnými starožitnostmi a nově i uměleckou galerii v centru Brna. Nabízíme hodnotná umělecká díla z dílny dávných mistrů i současných malířů, která jinde nenajdete.

Dražíme pro vás online – jako jediní v České republice nabízíme dražbu cenností přes Livebid. Nemusíte nikam cestovat. Zboží si prohlédnete a vyberete na pár kliknutí z pohodlí domova.

Reference si můžete ověřit – vsázíte raději na zkušenosti jiných zákazníků? Podívejte se, co o nás říkají naši klienti, abyste měli jistotu, že se svěříte do rukou profesionálů v oboru.

Kontaktujte odborníky, kteří vám pomůžou prodat za maximální možné ceny.

Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Připojit soubor
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme