Aukce umění

Objevili jste při vyklízení půdy starožitné obrazy, které by se nádherně vynímali v umělecké sbírce? Pokud byste rádi umělecké dílo výhodně zpeněžili, nabídněte je k prodeji v aukci. Můžete si přijít na velmi pěknou finanční částku. V rukou opravdového milovníka umění navíc čeká vaše staré obrazy světlejší budoucnost, než kdybyste je nechali povalovat v potemnělých půdních prostorách.

Jak přihlásit starožitné obrazy do aukce umění?

S prodejem výtvarného díla vám rádi pomůžeme, abyste nemuseli mít obavu, že prodáte svá díla pod cenou. V průběhu celého roku přijímáme do aukce díla a umění.

Nejprve obrazy pod vaším dohledem naceníme u nás v obchodě, nebo přijedeme za vámi domů. Jestliže se domluvíme na spolupráci, vložíme vaše výtvarná díla do dražby v naší aukční síni. Spolupracujeme s uznávanými sběrately i milovníky umění napříč střední Evropou, kteří jsou ochotni zaplatit za skutečné skvosty odpovídající částku.

V případě, že kupci projeví o nabízené zboží zájem, peníze získáte ihned po ukončení aukce. Z aukce uměleckých děl tak budete moci odcházet s uspokojivým pocitem z dobře uzavřeného obchodu i s vědomím, že o vaše rodinné dědictví bude dobře postaráno.

Chcete své obrazy vydražit v aukci?

Máte-li zájem o přihlášení vašeho výtvarného díla do aukce umění, neváhejte nás kontaktovat.

Bez ohledu na to, pro jakou formu výkupu (prodeje) se nakonec rozhodnete, vysvětlíme vám všechny potřebné kroky a postaráme se o vyřízení nezbytných formálních náležitostí.

Ještě před aukcí Vám radíme využít předaukční prodej.

U nás můžete své cennosti zpeněžit téměř okamžitě a rovnako výhodně jako v aukci. Řešení nabízí předaukční prodej, který je skvělou příležitostí, jak odprodat starožitnosti rychleji a bez poplatků. Předaukční prodej má ale celou řadu dalších výhod, díky kterým si můžete za nabízené starožitnosti přijít na velice lákavou sumu.

Zjistěte, co je to předaukční prodej a jak funguje zde

Chcete se doptat na cokoli dalšího, nebo máte zájem o nacenění vašeho díla zdarma? Vyplňte prosím níže uvedený formuláře nebo nám zavolejte. Co nejdříve se s vámi spojíme a domluvíme se na dalších krocích.

Aktuálně přijímáme kvalitní umělecká díla do blížící se podzimní aukce.

Kontaktujte nás a vaše díla v aukci prodáme za nejvyšší možné ceny.

Spolupracujeme s předními Vídeňskými a Pražskými aukčními domy.

V poslední aukci, která se uskutečnila 28. dubna 2021 jsme prodali obrazy a starožitnosti našich klientů za vyše 1,3 milionu korun.

Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Připojit soubor
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme