Aukce starožitností

Chtěli byste výhodně prodat své starožitnosti, ale máte obavy, že při výkupu přijdete zkrátka? Vydražte své předměty v online aukci, ve které můžete cennosti zpeněžit za mnohonásobně vyšší částky.

Proč právě aukční prodej?

Aukce jsou spolehlivým a léty prověřeným způsobem, jak prodat starožitnosti výhodně a bez zbytečného rizika. Stačí si vybrat ověřený aukční dům. Z aukce potom budete odcházet s uspokojivým pocitem že jste své předměty odprodali za nejvyšší možnou částku.

Které předměty můžete do aukce starožitností přihlásit?

Do aukce můžete přihlásit starožitná umělecká díla, šperky, obrazy nebo vzácné mince a bankovky. Specializujeme se rovněž na výkup historických chladných zbraní. Starožitnosti přijímáme do aukce v průběhu celého roku

Chtěli byste zpeněžit vzácná předměty v aukční síni?

  • Zajstíme veškeré kroky k aukci starožitností. Vaše zboží nezávazně naceníme u nás na prodejně, nebo přijedeme až k vám domů. Na místě předměty zhodnotíme, zrestaurujeme a namyslíme ideální variantu prodeje. 
  • Pokud se rozhodnete přihlásit cennosti do aukce, dohodneme nejlepší cenu. Získáte spolehlivou záruku, že přihazující nezískají vaše zboží lacino. Převzetí zboží stvrdíme písemně a přímo na místě předání sepíšeme prodejní smlouvu.
  • Při pořádání aukcí spolupracujeme s nejlepšími aukčními specialisty, kteří dohlédnou, aby dražba (licitace) hladce a k vaší spokojenosti. 
  • Díky dlouholetým zkušenostem v oboru zajišťujeme nejširší klientelu z celé střední Evropy, která neváhá za prvotřídní zboží zaplatit nejvyšší možnou částku.  Budete tak mít jistotu, že své starožitnosti vydražíte za sumu, se kterou budete opravdu spokojeni.

Ještě před aukcí Vám radíme využít předaukční prodej.

U nás můžete své cennosti zpeněžit téměř okamžitě a rovnako výhodně jako v aukci. Řešení nabízí předaukční prodej, který je skvělou příležitostí, jak odprodat starožitnosti rychleji a bez poplatků. Předaukční prodej má ale celou řadu dalších výhod, díky kterým si můžete za nabízené starožitnosti přijít na velice lákavou sumu.

Zjistěte, co je to předaukční prodej a jak funguje zde

Chcete se doptat na cokoli dalšího, nebo máte zájem o nacenění vašeho díla zdarma? Vyplňte prosím níže uvedený formuláře nebo nám zavolejte. Co nejdříve se s vámi spojíme a domluvíme se na dalších krocích.

Aktuálně přijímáme kvalitní starožitnosti do blížící se aukce.

Kontaktujte nás a vaše díla v aukci prodáme za nejvyšší možné ceny.

Spolupracujeme s předními Vídeňskými a Pražskými aukčními domy.

Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Připojit soubor
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme
příloha je příliš velká. Zvažte prosím zaslání emailem. Děkujeme